Infravärmelampa - 500 W - rund - höj- och sänkbar - svart
Höj- och sänkbar
SKU 12265

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 553,03 kr
Infravärmelampa - 500 W - rund - höj- och sänkbar - svart
SKU 12265
Höj- och sänkbar
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 553,03 kr
Tillbehör (1)
Reservdelar (1)
Beskrivning
Produktfördelar
- Värmeavledningshål för jämn värmefördelning, förlänger livslängden
Utförande
- värmelampa
- Konstant varmhållning av mat
- Till- och frånbrytare
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Aluminum
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 500 mm |
|---|---|
| Djup | 350 mm |
| Höjd | 775 mm |
Detaljer
| Färg | Svart |
|---|
Anslutningsvärden
| Effekt | 500 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Leveransskick | Monterat |
|---|---|
| Frakttyp | Paket |
| Bruttovikt | 2,68 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 2.283,96 €*





