HENKELMAN | Jumbo 42 - Vakuumförslutare med kammare - 16m³/h - 600 Watt - Digital
Svetsstång: 410 mm
SKU KVMJH42

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35 334,36 kr
HENKELMAN | Jumbo 42 - Vakuumförslutare med kammare - 16m³/h - 600 Watt - Digital
SKU KVMJH42
Svetsstång: 410 mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35 334,36 kr
Tillbehör (2)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande:
- Bänkmodell
Användning
Kvalitet
- Kropp gjord av högkvalitativ Rostfritt stål
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 490 mm |
|---|---|
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 440 mm |
Mått kammare
| Bredd | 420 mm |
|---|---|
| Djup | 370 mm |
| Höjd | 180 mm |
Detaljer
| Operation | Digital |
|---|---|
| Svetsstång | 410 mm |
Anslutningsvärden
| Effekt | 600 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 66 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 56.905,74 €*















