Golvmodell Gasspis - Tantuni - 24 kW - 1 brännare - med underskåp med 2 dörrar - består av Tantuni-panna & underskåp med 2 dörrar
Golvstående apparat - 700 djup
SKU TGT878#TPT600

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 11 079,11 kr
Golvmodell Gasspis - Tantuni - 24 kW - 1 brännare - med underskåp med 2 dörrar - består av Tantuni-panna & underskåp med 2 dörrar
Betygsätt nu
SKU TGT878#TPT600
Golvstående apparat - 700 djup
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 11 079,11 kr
Tillbehör (4)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Stående utförande
- Perfekt för professionell användning
- Jämn värmefördelning
- Med termosäkring som övervakar lågan och automatiskt stänger av gastillförseln till enheten om lågan slocknar
Kvalitet
Ingår i leveransen
- Underrede
- Leverans med munstycken för naturgas och propangas
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 800 mm |
|---|---|
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 850 mm |
Detaljer
| Dörrar | 2 |
|---|---|
| Dörrtyp | Uppfällbar Dörr |
| Material | Aluminum |
| Diameter | 675 mm |
| Innerdiameter | 260 mm |
| Höjd | 95 mm |
Anslutningsvärden
| Driftläge | Gas |
|---|---|
| Effekt | 24 kW |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 85 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 15.857,83 €*












