Fatkyl - utan aggregat (för centralkyla/extern kylmaskin) - 6x50 l fat - 1510x1000 mm
Temperatur: +2 till +10 °C
SKU FKT151

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 19 220,27 kr
Fatkyl - utan aggregat (för centralkyla/extern kylmaskin) - 6x50 l fat - 1510x1000 mm
SKU FKT151
Temperatur: +2 till +10 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 19 220,27 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Utförande
- Fatkylare i segmentkonstruktion
- Förstansade yta för enkel montering av ett aggregat
- Högsta kvalitet
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Rostfritt stål
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Valfria tillbehör:
- (Beställs som tillbehör!)
- Enhet DFT350
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.510 mm |
|---|---|
| Djup | 1.000 mm |
| Höjd | 990 mm |
Detaljer
| Temperatur | 2 °C till 10 °C |
|---|---|
| Kapacitet | 6 x 50 Liter |
| Dörrar | 2 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Ej Monterat |
| Bruttovikt | 124 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 28.006,88 €*









