DEMEYERE | ATLANTIS 7 - Stekpanna med lock - Ø 280mm - Rostfritt stål
Lämplig för induktion
SKU 1005088

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 3 429,77 kr
DEMEYERE | ATLANTIS 7 - Stekpanna med lock - Ø 280mm - Rostfritt stål
Betygsätt nu
SKU 1005088
Lämplig för induktion
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 3 429,77 kr
Tillbehör (14)
Beskrivning
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Volym | 8,40 l |
|---|---|
| Produktlängd | 393 mm |
| Produktbredd | 280 mm |
Detaljer
| Färg | silver |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Tål maskindisk | Ja |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 4,23 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >















