DEMEYERE | APOLLO 7 - Stekpanna med lock - Ø 240mm - Rostfritt stål
Lämplig för induktion
SKU 1005114

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 109,58 kr
DEMEYERE | APOLLO 7 - Stekpanna med lock - Ø 240mm - Rostfritt stål
SKU 1005114
Lämplig för induktion
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 109,58 kr
Tillbehör (13)
Beskrivning
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Volym | 5,20 l |
|---|---|
| Produktlängd | 323 mm |
| Produktbredd | 240 mm |
Detaljer
| Färg | silver |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Tål maskindisk | Ja |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 2,67 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >

















