Commercial Meat Slicer – 250 kg/h – 3 mm Slice Thickness – Stainless Steel
550 watts
SKU FS250H

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 10 260,33 kr
Commercial Meat Slicer – 250 kg/h – 3 mm Slice Thickness – Stainless Steel
Betygsätt nu
SKU FS250H
550 watts
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 10 260,33 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Säkerställer enhetliga resultat
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
- Med nödstopp
- På/av-knapp
- Glidfria gummifötter
Kvalitet
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 342 mm |
|---|---|
| Djup | 547 mm |
| Höjd | 481 mm |
Detaljer
| Skärtjocklek | 3 mm |
|---|
Anslutningsvärden
| Driftläge | Elektrisk |
|---|---|
| Effekt | 550 Watt |
| Spänning | 220 - 240 Volt |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 42 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 15.553,29 €*














