Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Temperature: -1 to +5 °C
SKU KTD230

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 34 382,91 kr
Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Betygsätt nu
SKU KTD230
Temperature: -1 to +5 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 34 382,91 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Kvalitetsprodukt från europeisk tillverkare
- Härdat säkerhetsglas
- Elektronisk temperaturreglering
- Effektiv kompressor
- Hög stabilitet
- Tyst drift
- Stor lagringskapacitet
Kvalitet
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.250 mm |
|---|---|
| Djup | 1.200 mm |
| Höjd | 970 mm |
Detaljer
| Färg | Svart |
|---|---|
| Kapacitet | 230 l |
| Dörrtyp | Skjutdörrar |
| Interiörbelysning | LED |
| Materialtjocklek | 20 mm |
Kylning
| Temperatur | -1 °C till 5 °C |
|---|---|
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Upptining | Automatisk |
| Kylmedel | R290 |
| Klimatklass | 3 |
| Energieffektivitetsklass | D |
Anslutningsvärden
| Effekt | 1 kW |
|---|---|
| Spänning | 220V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 169 kg |
| Vikt | 130 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 51.119,44 €*













