Chokladdispenser - 10 liter - 1,0 kW - vit - Temperatur: 65 °C till 90 °C
Temperatur: 0 bis 85 °C
SKU SSWK10

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 5 633,92 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Chokladdispenser - 10 liter - 1,0 kW - vit - Temperatur: 65 °C till 90 °C
SKU SSWK10
Temperatur: 0 bis 85 °C
RRP 5 633,92 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Produktfördelar
Utförande:
- Till-/Från-knapp
Kvalitet
Observera
- UPPLYSNING: Behållaren under blandaren måste fyllas med vatten, annars kan utrustningens värmefunktion inte fungera korrekt
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 278 mm |
|---|---|
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 580 mm |
Detaljer
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kapacitet | 10 l |
| Temperatur | 65 °C till 90 °C |
| Operation | manuellt |
| Driftvolym | 70 dB |
Anslutningsvärden
| Effekt | 1.006 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Vikt | 10,20 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 5.633,92 €*




















