CAMBRO | CAM GOBOX® - Förlängare för multifunktionsbox EPPMFB110 - Höjd: 100mm
för att öka baslådans höjd
SKU EPPMFE1107

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 439,93 kr
CAMBRO | CAM GOBOX® - Förlängare för multifunktionsbox EPPMFB110 - Höjd: 100mm
Betygsätt nu
SKU EPPMFE1107
för att öka baslådans höjd
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 439,93 kr
Tillbehör (1)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Polypropylen (BPA-fri)
- 100 % återvinningsbart material
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 641 mm |
|---|---|
| Djup | 641 mm |
| Höjd | 100 mm |
Detaljer
| Lämplig för | EPPMFB110 |
|---|---|
| Tål diskmaskin | Yes |
| Matsäkert material | Yes |
| BPA-fri | Yes |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,82 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 425,81 €*





