Buffédisk kall PRAG - 1 400 mm - med kylplatta
Temperatur: -4 till +4 °C
SKU BVI1000-KP3N

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 43 229,61 kr
Buffédisk kall PRAG - 1 400 mm - med kylplatta
Betygsätt nu
SKU BVI1000-KP3N
Temperatur: -4 till +4 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 43 229,61 kr
Tillbehör (17)
Beskrivning
Utförande
- Kvalitetsprodukt från europeisk tillverkare
- Kyld lagring och servering av livsmedel
- Tyst drift
- Rundade hörn
- Ytterbeklädnad på basen löstagbar
- Sidodelar som enkelt kan tas ur
- Fötter med höjdjustering
Produktfördelar
- Lätt att använda
- Elegant design
- Elegant presentation av varor
- Digital styrning
- Porslinshylla med LED-belysning
Kvalitet
- Kylplatta i rostfritt stål AISI 304
- Miljövänlig
- Uttagbar insats i rostfritt stål
- Hög stabilitet
- Högvärdigt rostfritt stål
- Mycket motståndskraftig och med lång livslängd
Riktlinjer
- CE-märkt
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.400 mm |
|---|---|
| Djup | 1.000 mm |
| Höjd | 1.385 mm |
Detaljer
| Arbetshöjd | 900 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 59 l |
Kylning
| Kylmedel | R404a |
|---|---|
| Temperatur | -4 °C ~ 4 °C |
Anslutningsvärden
| Effekt | 502 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 155 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 64.954,35 €*










