Bankettvagn - varm - 18x GN 2/1 eller 36x GN 1/1 - digital temperaturkontroll
Temperatur: +50 till +90 °C
SKU BWK18

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 21 498,25 kr
Bankettvagn - varm - 18x GN 2/1 eller 36x GN 1/1 - digital temperaturkontroll
SKU BWK18
Temperatur: +50 till +90 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 21 498,25 kr
Tillbehör (2)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Bankettvagn
- Innerrumsvärmare
- Utsökt värmefördelning
- 4 Hjul med 2 bromsar
Kvalitet
- Hölje i rostfritt stål
Ingår i leveransen
- GN-behållare och galler ingår inte i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 810 mm |
|---|---|
| Djup | 930 mm |
| Höjd | 1.890 mm |
Detaljer
| Temperatur upp till | 80 °C |
|---|---|
| Operation | Digital |
Anslutningsvärden
| Effekt | 2 kW |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 30.878,27 €*








