Arbetsskåp i rostfritt stål PREMIUM - 800x600 mm - med 2 slagdörrar
Bärkapacitet: 500 kg
SKU ASK86

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 206,35 kr
Arbetsskåp i rostfritt stål PREMIUM - 800x600 mm - med 2 slagdörrar
SKU ASK86
Bärkapacitet: 500 kg
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 206,35 kr
Tillbehör (7)
Reservdelar (1)
Beskrivning
Utförande
- PREMIUM-utförande
- svetsad konstruktion
- Rundade hörn
- Optimal arbetshöjd
- Mycket hög bärkraft
- Botten och mellanbotten
- mjuk öppning och stängning av dörrarna
- Lätt att rengöra
Kvalitet
- Kaross och dörrar gjorda av högkvalitativa Rostfritt stål AISI 304
Arbetsyta
- Arbetsyta utan kant
- 60 mm bänkskiva
- Arbetsyta förstärkt med MDF Omega
- Arbetsplatta av dubbla lager rostfritt stål
- Bärkraft upp till 500 kg
- max.lastkapacitet mellanliggande hylla: 71 kg
Underrede
- med dubbelväggiga svängdörrar
- Ljudisolerade fotplattor
- Justerbara fötter i rostfritt stål
- med mellanbotten som kan justeras i höjdled
Mått
- Yttermått B x T x H: 800 mm x 600 mm x 870 mm
- Maximal höjd inkl. fötter och utan uppstående kant: 920 mm
Ingår i leveransen
- 1 mellanbotten
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 800 mm |
|---|---|
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 870 mm |
| 708 mm | |
| 482 mm | |
| 40 mm | |
| Maximal höjd inkl. fötter utan backsplash | 920 mm |
Details
| Kvalitetsnivå | Prremium |
|---|---|
| Produktens material | Rostfritt stål AISI 304, mdf |
| Lastkapacitet | 500 kg |
| Mängd mellan Nivå | 1.0000 |
| 71 kg | |
| Antal dörrar | 2 Stk. |
| Uppfällbar Dörr | |
| Höj- och sänkbar | Ja |
Lieferung
| Frakt metod | Spedition |
|---|---|
| Leverans State | Monterat |
| Bruttovikt | 46 kg |
| Netto vikt | 39 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 5.601,29 €*














