(6 st) CAMBRO | CAMTREAD® - Glasfiberbricka - oval - 685x560mm - låg profil - svart
halkfri gummiyta
SKU 2700CT110

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 653,19 kr
(6 st) CAMBRO | CAMTREAD® - Glasfiberbricka - oval - 685x560mm - låg profil - svart
SKU 2700CT110
halkfri gummiyta
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 653,19 kr
Tillbehör (7)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Färg: Svart
- Rekommenderas speciellt för restauranger, kaféer, barer, klubbar, banketttjänster och mycket mer.
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Glasfiber
- NSF certifierad
Mått
- Yttermått B x D x H: 685 mm x 560 mm x 31 mm
Ingår i leveransen
- 6er Set
Observera
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 685 mm |
|---|---|
| Djup | 560 mm |
| Höjd | 31 mm |
Detaljer
| Tål diskmaskin | Yes |
|---|---|
| Matsäkert material | Yes |
| Staplingsbar | Yes |
| BPA-fri | Nej |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 11,50 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 5.168,51 €*







