(5 st) Midjeförkläde - svart - B x H: 67 x 84 cm
65 % polyester
SKU BSSP

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 478,76 kr
(5 st) Midjeförkläde - svart - B x H: 67 x 84 cm
SKU BSSP
65 % polyester
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 478,76 kr
Tillbehör (5)
Beskrivning
Utförande
- Bistroförkläde
- Unisex
- elegant & modern
- Komfortabla
- Färg: svart, lätt glansig
- Universalstorlek
- Tål strykning
- Lättskött yta
- Hållbar
Kvalitet
- Färgäkta
- Högkvalitativt arbete
- Extremt tålig
- Slitstark
- Slitstarkt
Mått
- Bredd: 670 mm
- Längd: 840 mm
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 309 mm |
|---|---|
| Djup | 393 mm |
| Höjd | 45 mm |
Details
| Lämplig för | Unisex |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Produktens material | polyester |
| 175 g/m² | |
| Ställ in kvantitet | 5 Stk. |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,76 kg |
| Netto vikt | 0,75 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 663,36 €*








