(5 st) Lång ärm MeshAir Pro kockjacka - svart - storlek: S
Slim-Fit-Design
SKU LKJMPSPW-S#SET

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 044,87 kr
(5 st) Lång ärm MeshAir Pro kockjacka - svart - storlek: S
Betygsätt nu
SKU LKJMPSPW-S#SET
Slim-Fit-Design
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 044,87 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Svart
- Praktisk och säker stängning
- Komfortabla
- Lättskött yta
Kvalitet
- Högkvalitativt utförande
Mått
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 0 mm |
|---|---|
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Konfekt storlek | S |
Details
| Färg | Svart |
|---|---|
| Produktens material | Bomull, polyester |
| Materialets vikt | 190 g/m² |
| Ställ in kvantitet | 5 Stk. |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 2,10 kg |
| Netto vikt | 0 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 3.284,59 €*








