(5 st.) Kockmössa Philip - Vit
En storlek - passar alla
SKU KMPK2W#SET5

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 879,99 kr
(5 st.) Kockmössa Philip - Vit
Betygsätt nu
SKU KMPK2W#SET5
En storlek - passar alla
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 879,99 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Vit
Kvalitet
- 100 % bomull
Kan tvättas i upp till max. 60 °C
Medföljer leveransen:
- 5 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 500 mm |
|---|---|
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 560 mm |
| Konfekt storlek | One size |
Details
| Färg | White |
|---|---|
| 175 g/m² | |
| Ställ in kvantitet | 5 Stk. |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,56 kg |
| Netto vikt | 0,56 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >






