(5 st.) Keps Classic - Choklad färg
En storlek - passar alla
SKU FCCK26SC#SET5

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 022,36 kr
(5 st.) Keps Classic - Choklad färg
Betygsätt nu
SKU FCCK26SC#SET5
En storlek - passar alla
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 022,36 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Schokolade
- Kardborreknäppning
Kvalitet
- 100 % bomull
Medföljer leveransen:
- 5 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 0 mm |
|---|---|
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Konfekt storlek | One size |
Details
| Färg | Chocolate |
|---|---|
| 273 g/m² | |
| Ställ in kvantitet | 5 Stk. |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,65 kg |
| Netto vikt | 0,61 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >












