(48 st) LIBBEY | ASHTRAYS - Askkoppar
Höjd: 25 mm
SKU 70860

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 462,44 kr
(48 st) LIBBEY | ASHTRAYS - Askkoppar
Betygsätt nu
SKU 70860
Höjd: 25 mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 462,44 kr
Tillbehör (5)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 110 mm |
|---|---|
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 25 mm |
Details
| Serie | ASHTRAYS |
|---|---|
| Ställ in kvantitet | 48 Stk. |
| Färg | Transparent (Clear) |
| 110 ml |
Beschaffenheit
| Produktens material | Glass |
|---|---|
| Lämplig för | Diskmaskin |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 10,52 kg |
| Netto vikt | 0,19 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 2.088,18 €*




