(24 stycken) CAMBRO | MYKONOS - Laminerad bricka - 330x430mm - Charcoal Granite
Halkfri yta
SKU MY3343E82

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 976,77 kr
(24 stycken) CAMBRO | MYKONOS - Laminerad bricka - 330x430mm - Charcoal Granite
SKU MY3343E82
Halkfri yta
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 976,77 kr
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Stapelbar för enkel förvaring
Kvalitet
Observera
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 430 mm |
|---|---|
| Djup | 330 mm |
Detaljer
| Färg | Granitgrå |
|---|---|
| Temperaturområde | -10 °C till 100 °C |
| Tål diskmaskin | Nej |
| Staplingsbar | Yes |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Vikt | 0,58 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 4.731,17 €*




