(20 st) MINI - Tallrik - melamin - 105x85 mm - vit
Färg: Vit
SKU 84444

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 009,43 kr
(20 st) MINI - Tallrik - melamin - 105x85 mm - vit
Betygsätt nu
SKU 84444
Färg: Vit
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 009,43 kr
Tillbehör (6)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 105 mm |
|---|---|
| Djup | 85 mm |
Details
| Serie | MINI |
|---|---|
| Ställ in kvantitet | 20 Stk. |
| Maximal fyllnadsmängd | 70 ml |
| Stapel | Yes |
Beschaffenheit
| Produktens material | Melamine |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Lämplig för | Diskmaskin |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,07 kg |
| Netto vikt | 0,07 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 1.370,33 €*





