T-stuk - 90° - met inspectieluik - in RVS - Ø 500mm
SKU RWJ90-450-DDubbelwandig - dikte: 0,5 mm
Nu beoordelen
** De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.

Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 345,09
** De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
T-stuk - 90° - met inspectieluik - in RVS - Ø 500mm
SKU RWJ90-450-DDubbelwandig - dikte: 0,5 mm
Nu beoordelen
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 345,09
Accessoires (15)
Productvoordelen
- Eenvoudige inspectie en onderhoud: De afneembare klep maakt te allen tijde directe toegang tot de leiding mogelijk voor reiniging en schoorsteenvegercontroles, zonder dat leidingen gedemonteerd hoeven te worden.
- Gerichte vuilverwijdering in de bocht: Omdat zich afzettingen bij voorkeur in hoeken verzamelen, maakt de opening een snelle en moeiteloze reiniging mogelijk direct op het kritischste punt van het leidingsysteem.
Beschrijving
- Dubbelwandig
- Hoogwaardig roestvrij staal
Robuuste reinigingshoek voor veelzijdig gebruik
De reinigingshoek 90° van hoogwaardig roestvrij staal overtuigt door zijn dubbelwandige constructie, die zorgt voor bijzondere stabiliteit. Dit product is ideaal voor veeleisende toepassingen waarbij duurzaamheid en bestendigheid vereist zijn. De robuuste bouw garandeert een lange gebruiksduur, zelfs onder moeilijke omstandigheden. De speciale vorm vergemakkelijkt het reinigen en onderhouden van buizensystemen.Efficiënte reinigingsoplossing voor industrie en ambacht
De reinigingshoek is perfect geschikt voor gebruik in diverse leidingen en ventilatiesystemen. Hij ondersteunt eenvoudige toegankelijkheid dankzij de inspectieopening en maakt zo een snelle en grondige reiniging mogelijk. Vooral in sectoren waar hygiëne en netheid een grote rol spelen, toont dit product zijn kracht. De combinatie van hoogwaardig roestvrij staal en dubbelwandige uitvoering maakt het de optimale keuze voor professionele toepassingen.Installatie & Gebruik
- De buisdiameters moeten altijd gelijk blijven of alleen vakkundig gepland worden verkleind. Een verkeerde verkleining kan het gehele systeem beïnvloeden.
- Meer gedetailleerde informatie over de afmetingen en de technische tekeningen vindt u onder de downloads.
Technische gegevens
Details
| Binnendiameter | 450 mm |
|---|---|
| Buitendiameter | 500 mm |
| Materiaal dikte | 0,50 mm |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Leveringsstatus | Gemonteerd |
| Brutogewicht | 8 kg |
Download / Explosietekening
Download / Explosietekening
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Download / Explosietekening
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >







