WMF | Fusiontec Mineral - WOK - Ø 320 мм - 5 літрів - Платина
Для всіх типів варильних поверхонь
SKU 05.1585.5290

* Зображення може дещо відрізнятися від оригіналу.
Друкувати* чиста ціна | загальна ціна з 0% ПДВ.: 190,99 EUR
WMF | Fusiontec Mineral - WOK - Ø 320 мм - 5 літрів - Платина
Оцініть прямо зараз
SKU 05.1585.5290
Для всіх типів варильних поверхонь
Друкувати* чиста ціна | загальна ціна з 0% ПДВ.: 190,99 EUR
Аксесуари (4)
Технічні дані
Abmessungen
| Ширина | 575 mm |
|---|---|
| Глибина | 350 mm |
| Висота | 165 mm |
| Внутрішній діаметр | 320 mm |
Details
| Колір | Платина |
|---|---|
| Місткість | 5 l |
| Кришка в комплекті | Так |
| Тип кришки | Скляна кришка |
| Матеріал виробу | Fusiontec, Скло, Нержавіюча сталь |
| Особливості | Стійкість до стирання, Термостійкий, Стійкий до подряпин |
| Підходить для | Посудомийна машина, Електричні, Газ, Склокераміка, Індукція, Духовка |
| Термостійкість до | 250 °C |
| З кришкою Термостійкість до | 180 °C |
| Поверхня/Обробка | Покриття |
| Тип ручки | Бічна ручка |
| Кріплення ручки | Заклепкове |
| Кількість ручок | 2 |
Lieferung
| Вага брутто | 3,67 kg |
|---|---|
| Вага нетто | 3,47 kg |
Ваш надійний партнер
- Ціна/продуктивність: Оцінка «дуже добре»
- Задоволеність клієнтів: Оцінка «дуже добре»
Ваші переваги
- Понад 35,000 товарів на складі та готові до відправки
- Безкоштовна доставка по всій Європі на всі замовлення
- Бачили дешевше деінде? Скористайтеся нашою «Гарантія відповідності ціни»!
- Перевірена якість, підкріплена понад 20-річним досвідом лідерства на ринку
Вам не вистачає інформації про товар? Будь ласка, напишіть нам безпосередньо. тут >
RRP 379,99 €*




