Trådhylla - 1230x320 mm - vit - plastbelagd - 35 mm - passar till BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
passar för BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
I lager!: 1 - 2 dagar
Fri leverans**
Kvantitet:
Tillbehör (1)
Beskrivning
Utförande:
  • Mjukt bärgaller
  • Lämplig för BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Hög stabilitet
  • Mycket hög bärkraft
  • Mycket motståndskraftig och med lång livslängd
Kvalitet
Riktlinjer
  • Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
  • CE-märkt
  • Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
Bredd 1.230 mm
Djup 320 mm
Höjd 35 mm