Topfständer - Trä - 176x541x70 mm - Ø 100 mm - för 3 grytor - passande för SMTK100O
SKU TSK103
I lager!: 1 - 2 dagar
Fri leverans**
Kvantitet:
Tillbehör (3)
Beskrivning
Utförande
  • Grytställ
  • Lämplig för SMTK100O
  • Lätt att använda
  • Lätt att rengöra
Kvalitet
  • Extremt robust
  • Stabil och reptålig
  • Tillverkad av högkvalitativt trä
Mått
Ingår i leveransen
Riktlinjer
  • Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
  • CE-märkt
  • Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
Bredd 176 mm
Djup 541 mm
Höjd 70 mm