Stavmixer - med avtagbar mixerstav - 300 mm - 450 W - Steglös hastighetsreglering - 4 000–16 000 varv/min
4.000 - 16.000 rpm
SKU STMLAN4530

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 928,38 kr
Stavmixer - med avtagbar mixerstav - 300 mm - 450 W - Steglös hastighetsreglering - 4 000–16 000 varv/min
SKU STMLAN4530
4.000 - 16.000 rpm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 928,38 kr
Tillbehör (5)
Beskrivning
Utförande
- Stavmixersats inklusive 300 mm mixerstav
- Högsta standard på utförande
- Huset består av en enda del (mindre vibration/robustare utförande)
- Underlättar alla arbeten i köket
Mått
Anslutning
- Effekt: 450 Watt
Ingår i leveransen
- Stavmixermotor - 450 Watt
- 300 mm Blandningsstav
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 75 mm |
|---|---|
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 604 mm |
Details
| 300 mm | |
| Färg | Svart |
| Kapacitet | 80 l |
| Produktens material | Plastic, Stainless Steel |
| Minimalt antal varv per minut | 4.000 rpm |
| Maximalt antal varv per minut | 16.000 rpm |
| Löstagbar stav | Ja |
Anschlusswerte
| Kraft | 450 Watt |
|---|---|
| Strömanslutning | 230V |
| Fas | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 4,25 kg |
| Netto vikt | 3,60 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 2.893,04 €*















