Städvagn - sluten, låsbar - 3 hyllor & 2 tvättpåsar; översta hyllan med kant - Vagn i polypropen - grå
on castors
SKU SWGGB

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 529,94 kr
Städvagn - sluten, låsbar - 3 hyllor & 2 tvättpåsar; översta hyllan med kant - Vagn i polypropen - grå
SKU SWGGB
on castors
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 529,94 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Utförande
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Polypropylene
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.540 mm |
|---|---|
| Djup | 540 mm |
| Höjd | 1.285 mm |
Detaljer
| Färg | Grå |
|---|---|
| Antal kast | 4 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Ej Monterat |
| Bruttovikt | 43,30 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 6.667,19 €*






