Städvagn - sluten - 3 hyllplan & 2 tvättpåsar, låsbar
on castors
SKU SWGBB

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 5 384,18 kr
Städvagn - sluten - 3 hyllplan & 2 tvättpåsar, låsbar
SKU SWGBB
on castors
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 5 384,18 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Utförande
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Polypropylene
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.612 mm |
|---|---|
| Djup | 592 mm |
| Höjd | 1.287 mm |
Detaljer
| Färg | Svart |
|---|---|
| Antal kast | 4 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Ej Monterat |
| Bruttovikt | 49,10 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 8.005,00 €*






