Lock, GN 1/4 - rostfritt stål - Höjd: 28 mm - 265x162 mm
Contents: 1 piece
SKU GDH14

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 116,36 kr
Lock, GN 1/4 - rostfritt stål - Höjd: 28 mm - 265x162 mm
Betygsätt nu
SKU GDH14
Contents: 1 piece
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 116,36 kr
Tillbehör (3)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 162 mm |
|---|---|
| Djup | 265 mm |
| Höjd | 28 mm |
Details
| Produktens material | Stainless steel SS 201 |
|---|---|
| Materialtjocklek | 0,70 mm |
| GN-dimension | 1/4 |
| Funktioner | Flavorless, Odorless, Stackable |
| Lämplig för | Diskmaskin, Ugn |
| Temperatur till: | 300 °C |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,24 kg |
| Netto vikt | 0,24 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 86,90 €*





