Kylvitrin - bänkmodell - self-service - för 5x GN 1/3 - 220 liter - 1 003 mm - rakt glas - med 2 hyllor - För SE
Temperatur: +3 till+6 °C
SKU WKRI220

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 24 293,95 kr
Kylvitrin - bänkmodell - self-service - för 5x GN 1/3 - 220 liter - 1 003 mm - rakt glas - med 2 hyllor - För SE
SKU WKRI220
Temperatur: +3 till+6 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 24 293,95 kr
Tillbehör (1)
Beskrivning
Utförande
- Kvalitetsprodukt från europeisk produktion
- Klimatklass: 3
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
- Elektronisk styrning
- Digital display
- Innerbelysning
- 2 Glasskjutdörrar
- Ventilerat kondensationssystem
Kvalitet
- Kropp gjord av högkvalitativt rostfritt stål AISI 304
Riktlinjer
- CE-märkt
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.003 mm |
|---|---|
| Djup | 580 mm |
| Höjd | 1.110 mm |
Detaljer
| Antal anmälningar | 2 |
|---|---|
| Skjutdörrar av glas | 2 |
Kylning
| Kylfaktor | Cirkulation |
|---|---|
| Upptining | Automatisk |
| Kylmedel | R290 |
| Klimatklass | 3 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 475 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | pall |
|---|---|
| Leveransskick | monterat |
| Vikt | 97 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 35.946,72 €*










