Kylmonter - 1350x800 mm - 520 l - Dubbelglas - Statisk kyla - GN 2/3, GN 1/1 - med 3 glasdörrar - med 3 dörrar
Installation depth: 800mm
SKU KKC3T8

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 20 333,38 kr
Kylmonter - 1350x800 mm - 520 l - Dubbelglas - Statisk kyla - GN 2/3, GN 1/1 - med 3 glasdörrar - med 3 dörrar
SKU KKC3T8
Installation depth: 800mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 20 333,38 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Justerbara fötter i rostfritt stål
Kvalitet
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
| Bredd | 1.350 mm |
|---|---|
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 2.100 mm |
| Bredd | 1.350 mm |
| Djup | 451 mm |
| Höjd | 589 mm |
| Dörrar | 3 |
| Dörr Bredd | 430 mm |
| Bredd | 1.350 mm |
| Djup | 395 mm |
| Höjd | 333 mm |
Bänkskiva
| Bredd | 1.350 mm |
|---|---|
| Tjocklek bänkskiva | 45 mm |
| Arbetshöjd | 800 mm |
Kylbänk
| Bredd | 1.350 mm |
|---|---|
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Antal dörrar | 3 |
Detaljer
| Nyttovolym | 520 l |
|---|---|
| Belysning | LED |
Kylning
| Temperatur | 2 °C till 8 °C |
|---|---|
| Kylfaktor | Statisk |
| Kylmedel | R290 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 500 Watt |
|---|---|
| Spänning | 220V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 240 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 28.844,37 €*










