KARLOWSKY | Workwear Men's Fleece Jacket ECO – Red – Size 4XL
Form- och tvättbeständig & hållbar
SKU HWFRK4XL

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 698,79 kr
KARLOWSKY | Workwear Men's Fleece Jacket ECO – Red – Size 4XL
Betygsätt nu
SKU HWFRK4XL
Form- och tvättbeständig & hållbar
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 698,79 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Red
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 270 mm |
|---|---|
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Konfekt storlek | 4XL |
Details
| Färg | Red |
|---|---|
| 280 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1 kg |
| Netto vikt | 1 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 750,37 €*










