Hörnväggskåp i rostfritt stål - 700x700 mm - med slagdörr - 660 mm hög
Depth: 400 mm
SKU EWSK76

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 659,36 kr
Hörnväggskåp i rostfritt stål - 700x700 mm - med slagdörr - 660 mm hög
Betygsätt nu
SKU EWSK76
Depth: 400 mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 659,36 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Bärkraft upp till 500 kg
- Mjuk öppning och stängning av dörren
- Kompakt och robust konstruktion
- Platssparande
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 700 mm |
|---|---|
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 660 mm |
Detaljer
| Svängdörrar | 1 |
|---|---|
| Bärkraft | upp till 500 kg |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 29 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 7.069,62 €*









