Handtork med automatisk sensor & UV‑C‑lampa - vit
Torktid: 7 - 9 sekunder
SKU HTWKE7

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 808,51 kr
Handtork med automatisk sensor & UV‑C‑lampa - vit
SKU HTWKE7
Torktid: 7 - 9 sekunder
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 2 808,51 kr
Tillbehör (7)
Reservdelar (10)
Beskrivning
Produktfördelar
- Platsbesparande design: Tack vare sin platsbesparande design är vår handtork särskilt lämplig för användning i små rum.
- Bakteriefri friskhet: Med ett integrerat HEPA-filter säkerställer vår handtork ren luft och hygienisk handtorkning utan kompromisser.
- Blixtsnabb torkning: Övertyga dig själv om vårt kraftfulla jet-luftsystem och njut av torra händer på 7 sekunder - snabbt och effektivt!
Utförande
- För väggmontering
- Blå LED-belysning
- Integrerad UV-lampa (antibakteriell)
- Sensorstyrd
- Tyst drift
- 95 % kostnadsminskning jämfört med pappershanddukar
- Miljövänlig genom att undvika användning av pappershanddukar
- 80 % energibesparing jämfört med andra handtorkar.
- Torktid: 7-9 sekunder
- Med inbyggd termostat och värmeelement
- Inbyggd vattentank
- Särskilt hygienisk
- Kompakt, robust och elegant
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
Teknisk data
Mått
| Bredd | 297 mm |
|---|---|
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 671 mm |
Detaljer
| Belysning | LED |
|---|
Anslutningsvärden
| Driftläge | Electric |
|---|---|
| Effekt | 1,80 kW |
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 10,27 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 4.143,84 €*











