Gas - Kycklinggrill - 7 spett - för upp till 42 kycklingar - 42 kW
Inklusive belysning
SKU GM742E-B

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 38 285,37 kr
Gas - Kycklinggrill - 7 spett - för upp till 42 kycklingar - 42 kW
Betygsätt nu
SKU GM742E-B
Inklusive belysning
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 38 285,37 kr
Tillbehör (20)
Reservdelar (6)
Beskrivning
Utförande
- Med termosäkring som övervakar lågan och automatiskt stänger av gastillförseln till enheten om lågan slocknar
- Högkvalitativ gasgrill
- Kvalitetsprodukt från europeisk tillverkare
- Leverans inklusive belysning
- 7 Spett för upp till 42 kycklingar
- Inklusive löphjul
- 2 Glasdörr(ar)
- Multigasbrännare
- Stark och pålitlig
- Kompakt och platsbesparande
- Utmärkt grillresultat
- Inklusive fettbricka
- Värmezonerna kan ställas in separat
- Förinställd på propangas
Kvalitet
- Dörrar i värmebeständigt material
- Högkvalitativ gasbrännare
Ingår i leveransen
- 7 Spett med änd- och mellanklämmor
- Med 4 hjul
- Innerbelysning
Observera
- Observera att utrustningen aldrig får användas tom med stängda dörrar
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.098 mm |
|---|---|
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 1.920 mm |
Detaljer
| Antal spett | 7 styck |
|---|---|
| Möjligt antal kycklingar | upp till 42 bitar |
Anslutningsvärden
| Anslutning | propangas |
|---|---|
| Effekt | 42 kW |
| kcal/h | 31.906 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 206 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 57.917,25 €*











