Gas - Kycklinggrill - 6 spett - för upp till 36 kycklingar - 35,3 kW
Inklusive belysning
SKU GHKM636-B

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 38 854,86 kr
Gas - Kycklinggrill - 6 spett - för upp till 36 kycklingar - 35,3 kW
SKU GHKM636-B
Inklusive belysning
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 38 854,86 kr
Tillbehör (11)
Reservdelar (6)
Beskrivning
Produktfördelar
- Stark och pålitlig
- Utmärkt grillresultat
- Kompakt och platsbesparande
Utförande
- Med termosäkring som övervakar lågan och automatiskt stänger av gastillförseln till enheten om lågan slocknar
- Högkvalitativ gasgrill
- Kvalitetsprodukt från europeisk tillverkare
- Leverans inklusive belysning
- 6 Spett för upp till 36 kycklingar
- 2 Glasdörr(ar)
- Värmezonerna kan ställas in separat
- Inklusive fettbricka
- Förinställd på propangas
Kvalitet
- Dörrar i värmebeständigt material
- Högkvalitativ gasbrännare
Ingår i leveransen
- 6 Spett med änd- och mellanklämmor
- Innerbelysning
Observera
- Observera att utrustningen aldrig får användas tom med stängda dörrar
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.190 mm |
|---|---|
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 1.860 mm |
Detaljer
| Antal spett | 6 styck |
|---|---|
| Möjligt antal kycklingar | upp till 36 bitar |
Anslutningsvärden
| Anslutning | propangas |
|---|---|
| Effekt | 35,30 kW |
| kcal/h | 30.344 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 172 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 61.691,40 €*











