Gas - Kycklinggrill - 3 spett - för upp till 18 kycklingar - 16 kW
Inklusive belysning
SKU GM318E-B

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 20 048,63 kr
Gas - Kycklinggrill - 3 spett - för upp till 18 kycklingar - 16 kW
SKU GM318E-B
Inklusive belysning
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 20 048,63 kr
Tillbehör (20)
Reservdelar (5)
Beskrivning
Utförande
- Med termosäkring som övervakar lågan och automatiskt stänger av gastillförseln till enheten om lågan slocknar
- Högkvalitativ gasgrill
- Kvalitetsprodukt från europeisk tillverkare
- Leverans inklusive belysning
- 3 Spett för upp till 18 kycklingar
- 2 Glasdörr(ar)
- Multigasbrännare
- Utmärkt grillresultat
- Stark och pålitlig
- Förinställd på propangas
- Värmezonerna kan ställas in separat
- Inklusive fettbricka
Kvalitet
- Dörrar i värmebeständigt material
- Högkvalitativ gasbrännare
Ingår i leveransen
- 3 Spett med änd- och mellanklämmor
- Innerbelysning
Observera
- Observera att utrustningen aldrig får användas tom med stängda dörrar
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.098 mm |
|---|---|
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 820 mm |
Detaljer
| Antal spett | 3 styck |
|---|---|
| Möjligt antal kycklingar | upp till 18 bitar |
Anslutningsvärden
| Anslutning | propangas |
|---|---|
| Effekt | 16 kW |
| kcal/h | 13.674 |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 96 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Ladda ner / sprängskiss ritning
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 31.900,67 €*













