Gas Kebabgrill - 3 brännare - max. 40 kg - inkl. 2 stänkskydd & 2 dörrar
Motor upptill
SKU DOK3-SB-N

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 7 390,34 kr
Gas Kebabgrill - 3 brännare - max. 40 kg - inkl. 2 stänkskydd & 2 dörrar
SKU DOK3-SB-N
Motor upptill
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 7 390,34 kr
Tillbehör (5)
Reservdelar (8)
Beskrivning
TOP produktfördelar
- Enkel rengöring av utrustningen genom snabb demontering av skyddsplåtarna
- Stänkskärmar tål maskindisk
Utförande
- Med termosäkring som övervakar lågan och automatiskt stänger av gastillförseln till enheten om lågan slocknar
- Motor upptill
- Kapacitet: 20 - 40 kg
- Tjockt köttspett: 12 mm
- Säkerhetsventil
Kvalitet
Anslutning
- Passar gasol och naturgas
- Nödvändigt gastryck högst 20 mbar
Ingår i leveransen
- 2 svängdörrar
- 1 Köttspett
- 2 stänkskydd
- Med fettavskiljare
- Leverans med munstycken för naturgas och propangas
Observera
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 550 mm |
|---|---|
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 960 mm |
Detaljer
| Brännare | 3 |
|---|---|
| Tjockt köttspett | 12 mm |
Anslutningsvärden
| Effekt | 9,75 kW |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 34 kg |
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Ladda ner / sprängskiss ritning
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 11.659,50 €*

















