Frekvensomriktare - 1,5 kW - 230 V 1-fas - för fläktar
For 230 Volt airboxes
SKU FUA15-230

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 061,19 kr
Frekvensomriktare - 1,5 kW - 230 V 1-fas - för fläktar
SKU FUA15-230
For 230 Volt airboxes
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 1 061,19 kr
Tillbehör (10)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Överbelastningsförmåga
Utrustning
- Varvtalet kan justeras via potentiometer
- Variabelt varvtal vid konstant vridmoment
- Över- och underströmsskydd
- Över- och underspänningsskydd
Funktioner
- Kan köras både framåt och bakåt
- Automatisk återstart vid strömavbrott
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Mått
| Bredd | 90 mm |
|---|---|
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 197 mm |
Detaljer
Anslutningsvärden
| Effekt | 1,50 kW |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Paket |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 1,50 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 1.598,74 €*













