ZWILLING | Z-CUT - Snijbeschermende handschoen
Eén maat / One size
SKU 1020116

* The picture may slightly differ from the original.
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
ZWILLING | Z-CUT - Snijbeschermende handschoen
SKU 1020116
Eén maat / One size
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Uitvoering
- Handschoen met snijbescherming
- Effectieve bescherming voor vingers
- Snijbestendig en voedselveilig
- Eenheidsmaat
- Kan ambidextrisch gebruikt worden voor links- en rechtshandigen
Kwaliteit
- Gemaakt van hoogwaardig Polyethyleen
Richtlijnen
- Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
- Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technical data
Afmetingen
| Breedte | 125 mm |
|---|---|
| Diepte | 5 mm |
| Hoogte | 230 mm |
Details
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Product materiaal | Polyethyleen |
| Gewicht materiaal | 60 g/m² |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Netto gewicht | 0,03 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >









