Rooster - 1230x320mm - wit - geplastificeerd - passend voor BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
Op voorraad!: 1 - 2 dagen
Gratis bezorging**
Hoeveelheid:
Accessoires (1)
Beschrijving
Uitvoering
  • Geplastificeerd rooster
  • Geschikt voor BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Uiterst stabiel
  • Zeer hoog draagvermogen
  • Zeer robuust en duurzaam
Kwaliteit
  • Gemaakt van hoogwaardig Roestvrij staal
Richtlijnen
  • Uiteraard geproduceerd volgens de richtlijnen voor hygiëne en veiligheid
  • Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
  • Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
Breedte 1.230 mm
Diepte 320 mm
Hoogte 35 mm