Kookpanhouder - hout - Ø 100mm - 180x180x61mm - voor 1 pan - passend voor SMTK100O
SKU TSK101
Op voorraad!: 1 - 2 dagen
Gratis bezorging**
Hoeveelheid:
Accessoires (3)
Beschrijving
Uitvoering
  • Pannenhouder
  • Voor 1 Pot
  • Geschikt voor SMTK100O
  • Eenvoudig te gebruiken
  • Eenvoudig te reinigen
Kwaliteit
  • Extreem robuust
  • Stabiel en krasvast
  • Van hoogwaardig hout
Afmetingen
  • Buitenafmetingen B x D x H: 180 mm x 180 mm x 61 mm
Richtlijnen
  • Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
  • Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
  • Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
Breedte 180 mm
Diepte 180 mm
Hoogte 61 mm
Diameter van de bekeruitsparing 100 mm