Kookpanhouder - hout - 176x541x70mm - Ø 100mm - voor 3 pannen - passend voor SMTK100O
SKU TSK103
Op voorraad!: 1 - 2 dagen
Gratis bezorging**
Hoeveelheid:
Accessoires (3)
Beschrijving
Uitvoering
  • Pannenhouder
  • Voor 3 Pot
  • Geschikt voor SMTK100O
  • Eenvoudig te gebruiken
  • Eenvoudig te reinigen
Kwaliteit
  • Extreem robuust
  • Stabiel en krasvast
  • Van hoogwaardig hout
Afmetingen
  • Buitenafmetingen B x D x H: 176 mm x 541 mm
Leveringsomvang
  • Pannen zijn niet inbegrepen bij de levering!
Richtlijnen
  • Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
  • Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
  • Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
Breedte 176 mm
Diepte 541 mm
Hoogte 70 mm
Diameter van de bekeruitsparing 100 mm