Elektrisch-Combisteamer - Handmatig - 5x GN 1/1 - incl. wassysteem
Multilevel koken - max. 270°C
SKU KDMTE511N

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP € 3.588,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Elektrisch-Combisteamer - Handmatig - 5x GN 1/1 - incl. wassysteem
SKU KDMTE511N
Multilevel koken - max. 270°C
RRP € 3.588,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Spare Parts (1)
Description
Voordelen van het product
- lager energieverbruik door hoogwaardige isolatie
Uitvoering
- Combisteamer
- Binnenste glasplaat kan worden geopend voor reiniging
- Deurscharnier rechts / deurgreep links
- Met condensopvangbak onder de deur
- Veiligheidsthermostaat
- In hoogte verstelbare schroefvoeten
- CB-normen getest en gecertificeerd
Kwaliteit
- Lichaam gemaakt van hoogwaardig Roestvrij staal AISI 304
- Afgeronde binnenhoeken
- Deurgreep van kunststof
- Glazen deur met dubbel glas
- Gelijkmatige verdeling van de warmte
Bediening/besturing
- Handmatig wassysteem
Garingsmogelijkheden
- Koken / braden / smoren / grillen
- Bakken
- Stomen/ontvochten
- Ontdooien
- Koken op lage temperatuur
Notities
- Voor een goede werking raden wij aan het apparaat regelmatig te ontkalken.
- Als u een ontkalker heeft aangesloten, moet u er rekening mee houden dat de cartridge na ongeveer 1.500 - 2.000 liter waterstroom moet worden vervangen. Het werkelijke maximale debiet hangt af van de waterhardheid.
Leveringsomvang
- 5 x houders
- GN bakken niet inbegrepen bij de levering
Richtlijnen
- Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
- Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technical data
Afmetingen
| Breedte | 730 mm |
|---|---|
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Details
| Stapelbaar | Ja |
|---|---|
| Bediening | Handmatig |
| Temperatuur | 100 °C tot 270 °C |
Gaarruimte
| Verlichting | LED |
|---|---|
| Stoomopwekking | Directe stoom met draaiknop (5 niveaus) |
| Capaciteit | 5 x GN 1/1 |
| Afstand tussen de invoegrails | 68 mm |
Aansluitwaarden
| Vermogen | 7,80 kW |
|---|---|
| Spanning | 400V |
| Fase(n) | 3N/PE |
| Frequentie | 50 Hz |
| Dit apparaat heeft een vaste wateraansluiting nodig! |
Levering
| Verzendmethode | Expeditie van goederen |
|---|---|
| Leveringsstatus | Gemonteerd |
| Brutogewicht | 81 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 3.588,99 €*


















