Dubbele RVS wandplank PREMIUM - 600x400mm
Installatiediepte: 400 mm
SKU WBK64#2

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP € 145,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Dubbele RVS wandplank PREMIUM - 600x400mm
Rate now
SKU WBK64#2
Installatiediepte: 400 mm
RRP € 145,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Description
Uitvoering
- 2 etages
- Afgeronde hoeken
- Lichte helling van de plank
- 2 x Wandbevestiging 658 mm
- Draagvermogen tot 40 kg per etage
- Eenvoudig te reinigen
Kwaliteit
- Behuizing gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal AISI 304.
- Aflegvlak met opstaande rand
Afmetingen
- Buitenafmeting B x D x H: 600 x 400 x 40 mm
Leveringsomvang
- Bevestigingsmateriaal wordt niet meegeleverd
Richtlijnen
- Overeenkomstig de geldende hygiëne- en veiligheidsvoorschriften geproduceerd
- Volgens CE-voorschriften
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technical data
Afmetingen
| Breedte | 600 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 40 mm |
Opstaande randen
| Diepte | 2 mm |
|---|---|
| Hoogte | 40 mm |
Wandmontage
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 658 mm |
Details
| Etages | 2 stuks |
|---|---|
| Draagkracht | ca 40 kg (per etage) |
Levering
| Verzendwijze | Pakket |
|---|---|
| Aflevertoestand | Gedemonteerd |
| Gewicht | 10 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 145,99 €*

















