Commercial Meat Slicer – 250 kg/h – 3 mm Slice Thickness – Stainless Steel
550 watts
SKU FS250H

* De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 874,63
Commercial Meat Slicer – 250 kg/h – 3 mm Slice Thickness – Stainless Steel
Nu beoordelen
SKU FS250H
550 watts
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 874,63
Accessoires (3)
Beschrijving
Voordelen van het product
- Hygiënisch ontwerp - Het ergonomische ontwerp en de gladde roestvrijstalen oppervlakken maken het apparaat bijzonder eenvoudig en hygiënisch schoon te maken
- Ontwikkeld voor professioneel vlees snijden met precieze en schone snijresultaten
- Uitgerust met een krachtige versnellingsbak voor constante prestaties, zelfs bij intensief gebruik
Uitvoering
- Vleessnijder
- Zorgt voor consistente resultaten
- Hoge prestaties bij laag stroomverbruik (milieuvriendelijk)
- Ideaal voor professioneel gebruik in de vleesverwerking
- Met noodstopschakelaar
- Aan-uitschakelaar
- Antislip rubberen voeten
Kwaliteit
- Gemaakt van hoogwaardig Roestvrij staal AISI 304
Leveringsomvang
- 1x hulpstuk voor snijder
Richtlijnen
- Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
- Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
| Breedte | 342 mm |
|---|---|
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 481 mm |
Details
| Type apparaat | Elektrische vleessnijder |
|---|---|
| Snijdikte | 3 mm |
Aansluitwaarden
| Bedrijfsmodus | Elektrische |
|---|---|
| Vermogen | 550 Watt |
| Spanning | 220 - 240 Volt |
| Fase(n) | 1N/PE |
| Frequentie | 50 Hz |
Levering
| Verzendmethode | Expeditie van goederen |
|---|---|
| Leveringsstatus | Gemonteerd |
| Brutogewicht | 42 kg |
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >
RRP 1.429,99 €*














