Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Temperature: -1 to +5 °C
SKU KTD230

* De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 2.836,34
Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Nu beoordelen
SKU KTD230
Temperature: -1 to +5 °C
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 2.836,34
Accessoires (3)
Beschrijving
Voordelen van het product
- Hoge mobiliteit & flexibiliteit - Soepel lopende zwenkwielen maken moeiteloos verplaatsen mogelijk voor flexibele werkprocessen of vloerreiniging, terwijl geïntegreerde parkeerremmen zorgen voor maximale stabiliteit op de plaats van gebruik.
- Kantelbaar displaygebied voor optimale productpresentatie vanuit elke hoek
- Energiezuinige werking dankzij moderne koeltechnologie
Uitvoering
- Kwaliteitsproduct van Europese productie
- Hoogwaardige 40 kg/m³ Polyurethaan isolatie
- Gehard veiligheidsglas
- Elektronische temperatuurregeling
- Elektromechanische ventilatoren
- Krachtige compressor
- Uiterst stabiel
- Bedrijf met laag geluidsniveau
- Grote oplsagcapaciteit
Kwaliteit
- Glazen buitenwanden voor optimale productpresentatie
- Buisvormige bumpers gemaakt van Roestvrij staal AISI 304 (voor en achter standaard)
Technische gegevens
Afmetingen
| Breedte | 1.250 mm |
|---|---|
| Diepte | 1.200 mm |
| Hoogte | 970 mm |
Details
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Capaciteit | 230 l |
| Deurtype | Schuifdeur |
| Binnenverlichting | LED |
| Materiaal dikte | 20 mm |
| Energieverbruik | 7,70 kwh/24uur |
Koeling
| Temperatuur | -1 °C tot 5 °C |
|---|---|
| Koelfactor | Circulerende lucht |
| Ontdooien | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 3 |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
Aansluitwaarden
| Verbinding | Elektrische |
|---|---|
| Vermogen | 1 kW |
| Spanning | 220V |
| Fase(n) | 1N/PE |
| Frequentie | 50 Hz |
Levering
| Verzendmethode | Expeditie van goederen |
|---|---|
| Leveringsstatus | Gemonteerd |
| Brutogewicht | 169 kg |
| Gewicht | 130 kg |
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >
RRP 4.699,99 €*













