(6 stuks) RVS GN-bak GN 1/4 - Diepte: 200mm
Inhoud verpakking: 6 stuks
SKU GBH14200-6

* De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 61,87
(6 stuks) RVS GN-bak GN 1/4 - Diepte: 200mm
Nu beoordelen
SKU GBH14200-6
Inhoud verpakking: 6 stuks
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 61,87
Accessoires (9)
Technische gegevens
Afmetingen
| Breedte | 162 mm |
|---|---|
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Details
| Hoeveelheid instellen | 6 Stk. |
|---|---|
| Product materiaal | Roestvrij staal SS 201 |
| Materiaaldikte | 0,80 mm |
| GN afmeting | 1/4 |
| Eigenschappen | Stapelbaar |
| Geschikt voor | Vaatwasser |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Bruto gewicht | 4,60 kg |
| Netto gewicht | 4,20 kg |
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >
RRP 92,99 €*





