(5 stuks) Koksbuis MeshAir Pro - lange mouw - zwart - maat M
Slim-Fit Design
SKU LKJMPMPW-S#SET

* De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 177,30
(5 stuks) Koksbuis MeshAir Pro - lange mouw - zwart - maat M
Nu beoordelen
SKU LKJMPMPW-S#SET
Slim-Fit Design
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 177,30
Beschrijving
Uitvoering
- MeshAir Pro koksjas lange mouw
- 5 Set
- Kleur: Zwart
- Slim-fit design voor uitzonderlijk comfort
- Duurzame polyester/katoen stof met Texpel afwerking
- geventileerde netstof in de onderarm voor een betere luchtcirculatie
- Superieure styling door Franse manchetten
- Verborgen drukknoopsluiting
- Opgezette zak op linkermouw met praktisch pennenzakje
- De schortklep zorgt voor een veilige plaatsing van uw schort
- Praktische & veilige sluiting
- Comfortabel
- Gemakkelijk te onderhouden oppervlak
Kwaliteit
- Materiaal: 65% polyester, 35% katoen 190g
- Krimpvrij, behouden hun vorm na elke wasbeurt
- Hoogwaardig oppervlak dat olie, water en vuil afstoot
- Hoogwaardige afwerking
Afmetingen
- Grootte: M
Richtlijnen
- Uiteraard geproduceerd in overeenstemming met hygiëne- en veiligheidsrichtlijnen
- Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
| Breedte | 0 mm |
|---|---|
| Diepte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Kledingmaat | M |
Details
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Product materiaal | Katoen, Polyester |
| Gewicht materiaal | 190 g/m² |
| Hoeveelheid instellen | 5 Stk. |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2,10 kg |
| Netto gewicht | 0 kg |
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >
RRP 296,99 €*








