(5 stuks) Bistroschort - zwart, licht glanzend - B x L: 67x84cm
65% polyester
SKU BSSP

* De afbeelding kan enigszins afwijken van het origineel.
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 40,45
(5 stuks) Bistroschort - zwart, licht glanzend - B x L: 67x84cm
SKU BSSP
65% polyester
Afdrukken* netto prijs | bruto prijs incl. 19% BTW: € 40,45
Accessoires (5)
Beschrijving
Uitvoering
- Bistroschort
- zonder logo
- Unisex
- Elegant & modern
- Comfortabel
- Kleur: zwart, licht glanzend
- Universele maat
- Strijkbaar
- Gemakkelijk te verzorgen oppervlak
- Duurzaam
Kwaliteit
- Materiaal: 65% Polyester
- Kleurecht
- Hoogwaardige afwerking
- Extreem robuust
- Slijtvast
- Slijtvast
Afmetingen
- Breedte: 670 mm
- Lengte: 840 mm
Leveringsomvang
Richtlijnen
- Overeenkomstig de geldende hygiëne- en veiligheidsvoorschriften geproduceerd
- Volgens CE-voorschriften
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technische gegevens
Afmetingen
| Breedte | 309 mm |
|---|---|
| Diepte | 393 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Details
| Geschikt voor | Unisex |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Product materiaal | polyester |
| Gewicht materiaal | 175 g/m² |
| Hoeveelheid instellen | 5 Stk. |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0,76 kg |
| Netto gewicht | 0,75 kg |
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Veiligheids- en verwijderingsinstructies
Uw betrouwbare partner
- Prijs/prestatie: Beoordeling "zeer goed"
- Klanttevredenheid: Beoordeling "zeer goed"
Uw voordelen
- Meer dan 35.000 producten op voorraad en klaar voor verzending
- Gratis bezorging in heel Europa op alle bestellingen
- Elders goedkoper gezien? Claim onze Prijs Match Belofte!
- Vertrouwde kwaliteit ondersteund door meer dan 20 jaar marktleidende ervaring
Mist u productinformatie?Schrijf ons rechtstreeks hier >
RRP 60,99 €*








